Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

mozilla ücretsiz, şifreli bir dosya paylaşım hizmeti olan Firefox Send’i başlattı

13.03.2019
642
REKLAM ALANI
mozilla ücretsiz, şifreli bir dosya paylaşım hizmeti olan Firefox Send’i başlattı

Servis send.firefox.com adresinde mevcuttur. Bir Android uygulaması da bu hafta başlayacak.

mozilla bugün başlatıldı Firefox Send, ücretsiz, şifreli bir dosya paylaşım servisi, send.firefox.com adresindeki tüm tarayıcılarda erişilebilir.
Hizmet, çevrimiçi olarak kullanılabilen diğer dosya paylaşım hizmetleri gibi çalışır. Kullanıcıların Mozilla’nın sunucularına bir dosya yüklemelerini ve yüklenen dosyalara bir bağlantıyı arkadaşlarıyla paylaşmalarını sağlar.
Tarayıcı üreticisi, Mozilla’nın sunucularına yüklenen tüm dosyaların şifreli olduğunu söyledi.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

Kullanıcılar, belirli bir süre sonra veya belirli bir indirme işleminden sonra dosyaların süresinin dolmasını sağlayabilir. Yüklenen dosyalar, kullanıcının arkadaşlarıyla özel olarak paylaşabileceği bir şifre ile korunabilir ve hassas verilerin yetkisiz olarak indirilmesini önleyebilir.
Kullanıcılar, bir kerede bir dosya veya bir kerede birden fazla dosya yükleyebilir, bu da Firefox Send’in otomatik olarak büyük bir ZIP dosyasında toplanmasını sağlar.
Varsayılan olarak, servis 1 GB’a kadar olan dosyaları destekler, ancak kullanıcılar bir Firefox hesabı kullanarak kaydolur veya oturum açarlarsa, 2,5 GB’a kadar dosya gönderebilirler.

Mozilla Firefox Ürün Başkan Yardımcısı Nick Nguyen, “Orada birçok bulut paylaşım çözümü olduğunu biliyoruz, ancak size daha özel ve daha güvenli seçenekler sunmak misyonumun bir devamı olarak, bilgilerinizin Gönder ile güvenli olduğuna güvenebilirsiniz” dedi. bugün. “Tüm Firefox uygulamaları ve hizmetlerinde olduğu gibi, Gönder, Tasarımdan Özeldir, yani tüm dosyalarınız korunur ve verilerinizi özel ve güvenli bir şekilde ele alma görevimizdeyiz.”
Firefox Send şu anda send.firefox.com web portalı üzerinden kullanıma sunuluyor ancak Mozilla, hizmetin bu hafta sonra beta sürümünde de Android uygulaması olarak kullanılabileceğini söyledi.
Tarayıcı üreticisi, 2017 yılında Firefox Gönderme yöntemi üzerinde çalışmaya başladı.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net