Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

R10’a Nasıl Üye Olabilirim?

16.02.2019
285
REKLAM ALANI

R10’a Nasıl Üye Olabilirim?


Türkiye’nin en büyük webmaster forum sitesi olan R10 a üye olmak, bildiğimiz sitelerdeki  gibi üyelik sistemi bulunmamaktadır. Binlerce insanın ticaret yaptığı bu platformda, dolandırıcılığı önlemek amacıyla her üye olmak isteyen kişileri inceleyerek, şartlarına uygun olan kişileri bu platforma dahil etmektedir. Sizlere bu yazımızda R10’a Nasıl Üye Olabilirim? sorusunu cevaplandıracağız.

R10’ Davetiye Nasıl Alırım?

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

R10’a üye olmak için öncelikle bir domaininizin olması gerekiyor. Üye olurken sizden ücretsiz olarak kullandığımız mailler (g-mail, hotmail, e-mail vb) yerine, ücretli olarak aldığımız mail kullanmamızı istemektedir. İlk öncelikle R10’a ait olan [email protected] e mail atacağız. Maili atarken mutlaka alan adınızın maili ile gönderin. (İ[email protected]ı.com) Mailde yazmanız gerekenler şunlardır:

– 18 yaşından büyük olmak
– Güven amaçlı, TC Kimliğiniz ile ad soyad gözükecek şekilde fotoğraf çekiniz. (TC Kimlik Numarasını kapatınız.)
– Hangi alanlarda kaç senedir çalıştığınızı
– Tecrübe ve referanslarınızı
– Neden R10’a üye olmak istediğinizi
– Geleceğe dair çalışmalarınızı ve hedeflerinizi

Saygılı bir dille bu belirttiğimiz maddeleri yazıp, mail atmanız yeterli olacaktır. Artı olarak belli aralıklarda forum sitesi üye alımını aktif hale getirmektedir. Bunu takip ederek, üye olabilirsiniz. Sakın R10 davetiyesi satın almayın ve satmayın. Yöneticiler bunu farketmesi durumunda süresiz olarak forum sayfasından uzaklaştıralacaksınız. Forum sayfasında spam linkler haricinde tanıtım vb. konularda, link paylaşmanıza izin vermektedir. R10 alternatifi olarak Wmaraci forum sitesine rahatlıkla kayıt olabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi ve  r10  davetiye için blogumu ziyaret edebilirsiniz

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net