Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

akıllı telefonumun ekranı kırıldı, telefon ekranı, camı çatladi demeyin önlem alın

18.02.2019
306
REKLAM ALANI
Merhaba arkadaşlar mobiltrick.com ailesi olarak Bugün de sizlere akıllı telefonlarımızın ekranı çatlaması dokunmatik ekranın bozulması camın kırılması ve benzeri olayların yaşanmaması için alabileceğiniz önlemleri Elimden geldiği kadarıyla izah etmeye çalışacağım. Günümüz Türkiye piyasasında akıllı telefonların fiyatları aşağı yukarı 1000 lira ile 15000 lira arasında değişmektedir 2. El akıllı telefon fiyatları ise 400 lira ile 2000 liraya kadar çıkmaktadır Tabii Kimileri telefonu faturalı olarak alıyor Kimileri kredi kartına borçlanarak aldı bu telefonları ekran çatlaması ekran kırılması dokunmatiği bozulmasın ekran değişimi gibi çeşitli işlemleri yapmamak için bizi sıkıntıya sokacak işlemlere başbaşa kalmamak için alacağımız önlemler çok basittir.
Bu zamana kadar 3 kez başıma geldi Ekran Çatladı, dokunmatik bozuldu En olmadık zamanlarda telefon kullanılmaz hale geldi.
Sonradan Tabii ki dersimizi aldık.
Telefon ekran değişimi yapılırken cam yapılırken bazen tüm bilgileri siliniyor bazen de yeni bir telefon almak zorunda kalabiliyoruz. 
Bir mutlaka ve mutlaka 1000 lira 2000 lira 3000 lira verdiniz telefonunuza mutlaka ve mutlaka 15 TL veya 20 TL vererek kırılmaz cam taktım Tabii ki kırılmaz camı öyle kalitesiz dükkanlardan almayın gerekirse test edin taktırmadan önce. 
2 biraz lüks olmayacak ama işi garantiye almak için Yani akıllı telefonunuzun ekranını kırılmaması için kullanılmaz hale gelmemesi için mutlaka kapaklı kılıf kullanın. 
3 cep telefonuna kesinlikle arka cebinize veya cep genişliği dar olan kazak ve benzeri cebinize koymayın ki buradan kolayca 1 metreden daha yere düşse ekran üzerine akıllı telefonunuz kullanılmaz hale gelir ve size hem zamanınızı hem de moralinizi bozacak sonuçlar doğurabilir.
 4 özellikle akıllı telefonunuzu şarj ederken prizin kenarına sağına soluna veya yüksek bir yere emanet biçimde koymayın benim başıma bu şekilde geldi ve pişman oldum tecrübeyle sabittir. 
5 telefonunuzun arka kapak kısmına mutlaka plastik saydam yüzeylerde kaymayan bir kılıf veya yapışkan Plastik kullanın gerekirse Bu akıllı telefonların arkasına takılan anahtarlık şeklinde halkalar vardır Bunlardan kullanım akıllı telefonunuzu koruyun ve kırılmasına engel olabilirsiniz Teşekkürler yorumlarınızı bekliyoruz Peki sizin telefonunuzun ekranını veya camı nasıl kırıldı acaba? :))

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net