Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Call of Duty: Mobile oyunu

14.05.2020
896
REKLAM ALANI
Call of Duty: Mobile oyunu

Hem Android hem de iOS platformları için yayınlanan Call of Duty: Mobile beklenenden de fazla oyunculardan alaka gördü; daha ilk günden kendi rekorunu kırmayı başardı.

Yılların efsane oyunu Call of Duty, telefonlara girdi, oyuncuların ilgisi ise büyük oldu. Oyun içinde Hijacked ve Nuketown gibi sevilen haritaların yer alması, nostalji sevenleri de sevinçli ederken, alınan bilgilere bakılırsa 1 Ekim tarihinden itibaren hepimiz tarafından indirilebilir bir hale getirilen oyun, çıktığı ilk gün 3 milyon kez indirildi. Tüm zamanların en çok indirme alan mobil uygulamaları içerisinde yer almayı başaran oyun büyük küçük herkes tarafından oldukça beğenilmekte.

Tencent Games’in ödüllü TiMi Studios tarafınca geliştirilen ve Activision tarafınca gösterilen Call of Duty: Mobile oyunu, mobilde parasız ve tek benlik oynanış aksiyon deneyimi sunuyor. Oyuncular, ilk defa Modern WarfareÒ ve Black Ops evrenleri dahil olmak üzere, franchise genelinde en sevilen haritaların, rekabetçi modların, ikonik karakterlerin ve özel silahlarının birçoğunu epik bir deneyimle oynama imkanına sahip olacaklar.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net