Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Cep Telefonları ve Root Atma İşlemleri

22.05.2020
992
REKLAM ALANI
Cep Telefonları ve Root Atma İşlemleri

NASIL ROOT ATILIR?
Android tablet ya da telefona root atmak amacıyla, ayarlar menüsünden, menünün altında tespit edilen aygıt ile ilgili seksiyonuna girip yapım numarası yazan yerin üstüne tıklama prosedürü gerçekleşiyor ve ilerletmek kaç kere daha tıklanması lüzumtiği uyarısını Android aygıt bir vakit sonra veriyor.

İLGİLİ:
Android’de “kalkmayan” programları kaldırın!
Cihazı ilerletmek amacıyla yapım numarası yazdığı gibi bazı durumlarda derleme numarası gibi değişik isimler de yazabiliyor. Chaz geliştirici alternatifleri ideal bulunduğunda gene aygıtın ayarlar menüsünden aygıt ile ilgili kısmından geliştirici alternatifleri aktif oluyor ve menü içerisinden geliştirici alternatifleri kullanmak mümkün duruma geldiği zaman Ayarlar menüsünden Cihaz Kısmında bölümünün derhal üzerinde tespit edilen Geliştirici Seçenekleri diye yeni bir menü kullanmak mümkün duruma gelecektir. Bu menüye girerek, Usb Hata Ayıklama Modu kullanmak mümkün duruma getiriliyor.

ROOT BAŞLATMAK
Usb seleksiyon modu aktif duruma geldikten sonra Android aygıt rooting prosedürü amacıyla hazır duruma geliyor. Bilgisayara bedava indirilen root programlarından Kingo Android ROOT, Android telefon rootlama prosedürüne başlanmasına yardımcı olur.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

Telefonların geliştirişi özelliklerinin bir anahtarı bulunduğu düşünülürse, uygulanan işlemler tamamıyla rootlama prosedürünü yapanla alakalıdır. Kingo Android ROOT, root atma prosedürünü başlatmak amacıyla bilgisayara bağlı rastgele bir aygıtı otomatik olarak algılar. Herhangi bir seçim yapılmasına lüzum yoktur.

Telefon rootlama amacıyla bu uygulamaya lüzumsinim bulunmaktadır ve bir şeylerin olumsuz gitmesi halinde root prosedürüne başlamadan evvelce Android telefonda tespit edilen verileri ikinci bir aygıtla senkronize eder. Bütün bu işlemlerden sonra Kingo Android Root kullanıcıya tek bir alternatif verir ve yapılması lüzumen sadece o alternatifi seçmektir. Rootlama prosedürü sadece birkaç dakika vakitr ve bu standart bir vakitdir.

Android telefon ya da aygıtı ilerletmek, kişiselleştirmek isteyenler amacıyla ideal bir programdır. Rootlama prosedürünün bitmesinden sonra USB bağlantısını keserek uygulaması kapatılabilir.

Android telefona root atmak aygıtın potansiyelinin en iyi şekilde kullanılmasına namacıyla olur ve kişiselleştirmeyi kolaylaştırır. Android işletim sisteminde tespit edilen rooting prosedürü yapılmış telefon ve tabletler sahip oldukları bütün özellikleri kullanıcıların hizmetine açar ve sınırsız olarak kullanım imkânı verir. Telefona root atma prosedürü yardımıyla aygıt istenildiği gibi kullanmak mümkün ve performans artışı söz hususu olur. Hem de istenilmeyen programların tüketimine da son verilebilir.

Android telefonun ya da tabletin işletim sistemine, yazılımına araya girmek edilmesi aygıtı garanti kapsamından çıkarabilir. Bu anlamda rootlama prosedürü yapılmış bir telefonda mesele yaşandığı takdirde, sigortaya göndermeden evvelce un-root denilen bir sistem ile eski halin getirilebilir. Telefonun ya da tabletin yazılımına araya girmek edildiği amacıyla yapımcı markalar root atma prosedürü sonuncunda aygıtı garanti dışı bırakabilir. Fakat root edilmiş çoğu telefon un-root denilen bir sistemle eski durumuna getirilebilir.

Android Telefonlara Root Atmanın Faydaları Nelerdir?

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net