Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

HMD Global, Nokia Akıllı Telefonlar için Android Pie Güncellemesinin Yol Haritasını Tanıttı

16.03.2019
311
REKLAM ALANI
HMD Global, Nokia Akıllı Telefonlar için Android Pie Güncellemesinin Yol Haritasını Tanıttı
HMD Global,Nokia,Android Pie bu makalamde sizlere HMD Global söz verdiği üzere kullanıcılarına Android Pie güncellemesini sağlamak üzerine harekete geçti. Nokia Telefonlar için gelecek güncellemelerin yol haritasını anlattm


HMD Global, Nokia Akıllı Telefonlar için Android Pie Güncellemesinin Yol Haritasını Tanıttı

HMD Global’in iyi yönlerinden birinin anlatılması istediğinde muhtemelen tüm kullanıcılar yazılım güncelleştirme yönündeki başarılarını anlatırlar. HMD Global’in amacı her zaman Android cihazlarının güncel kalmasını sağlamaktır. Neyse ki Android’in Vanilla sürümünü kullanmaları, güncelleştirmeleri kolay sunmalarını sağlıyor. HMD Global Ürün Sorumlusu Juho Sarvikas, Nokia marka Android telefonlar için HMD Global’in Android Pie güncelleme yol haritasını çıkardı. Çıkarılan yol haritası Nokia 5 ve Nokia 3.1 Plus’ın Ocak ayının sonunda Android Pie güncellemesi alacağını gösteriyor.

Hatırlamayanlar için bilgi vermek gerekirse Nokia 3.1 Plus, 6,0  inç HD + ekrana sahip, Helio P22, 3 GB RAM ve 3500 mAh batarya barındıran orta segment bir cihaz. Cihaz 2018 Ekim’inde piyasaya sürüldü. Kıyas yapıldığında Nokia 5’e nazaran daha yeni ve donanım anlamında daha güçlü. Nokia 5 ise daha büyük çerçevelere ve kapasitif düğmelere, Qualcomm Snapdragon 430, 3GB RAM ve 3000 mAh pil ile 5.2 inç HD ekrana sahip cihaz, 2017 yılının Temmuz ayında piyasaya sürüldü. Bu tür cihazların Android’in en son sürümünü aldığını görmek etkileyici.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

Nokia 6, Nokia 5.1, Nokia 3.1 ve Nokia 2.1’deki Android Pie güncellemesiyle ilgili olarak, bu yılın ilk çeyreğinde getirilmesi planlanıyor. Nokia 3 ve Nokia 1 cihazları 2. çeyrekte Android Pie güncellemesini alacak gibi görünüyor.

Geçen yıl HMD Global, kullanıcılarına tüm akıllı telefonları Android Pie’ye güncelleyeceğine söz vermişti. Görünüşe göre şu ana kadar bu vaadi yerine getiriyorlar.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net