Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Huawei Mate 20 Serisi,5 Ay İçinde 10 Milyondan Fazla Satıs,en iyi akıllı telefon ödülü, en iyi akıllı cep telefon ekranları, cep telefonu ekran fiyatları

16.03.2019
306
REKLAM ALANI

arkadaslar bu makalemda sizlere Akıllı telefon piyasasında hızla büyüyen Huawei, 5 Ay içerisinde kendi rekorunu ikiye katladı. Huawei markasının bir modeli ise yılın en iyi akıllı telefonu seçildi. Detaylar makalede yer alıyor.
huawei mate akıllı telefon ile ilgili görsel sonucu
Huawei Mate 20 Serisi,5 Ay İçinde 10 Milyondan Fazla Satıs,en iyi akıllı telefon ödülü, en iyi akıllı cep telefon ekranları, cep telefonu ekran fiyatları

 

Huawei Mate 20 Serisi Telefonlar 5 Ay İçinde 10 Milyondan Fazla Satıldı 
Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, pazartesi günü yaptığı açıklamada, dünya genelinde 10 milyonun üzerinde Mate 20 serisi telefonu dünyaya sattığını belirtti. Huawei Mate 20, Mate 20 Pro ve Mate 20X akıllı telefonların yanı sıra Ekim 2018’de tekrar piyasaya sürüldü. Böylece, Mate 20 serisi akıllı telefonlar, 5 aydan daha kısa sürede yüksek bir satış rakamına ulaştı.
En İyi Akıllı Telefon Ödülünü Alan Mate 20 Serisine İlgi Arttı
Mate 20, Şubat ayında yapılan Mobil Dünya Kongresi’nde En İyi Akıllı Telefon ödülünü kazandı. Huawei Mate 10 modelinin 10 milyon satışa ulaşması yaklaşık 10 ay sürmüştü. Mate 20 ile 5 ayda 10 milyon satış rakamına ulaşılması Huawei’nin Mate serilerine olan ilginin giderek daha fazla arttığını gösteriyor. Şirket, Mate 20 serisinde en çok hangi modelin satıldığı konusunda ise açıklama yapmadı. Huawei firması piyasa sunmayı düşündüğü yeni modelleri ise 26 Mart’ta Paris’te düzenlenecek bir etkinlikte duyurmayı planlıyor.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net