Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Diet iPhone ile tanışın: Yeni bir formül Apple’ın alt satırını artırabilir mi?

13.03.2019
258
REKLAM ALANI
yeni Diet iPhone ile tanışın: Yeni bir formül Apple’ın alt satırını artırabilir mi?

Cupertino, aynı harika tadı olan ancak daha az dolum yapan, yükseltmeye yönelik bir nesil için “doğru” bir mobil cihaza ihtiyaç duyuyor.

Duymamışsanız, Apple ilk çeyrek gelir hedefini kaçırdı: iPhone satışlarındaki yavaşlama nedeniyle, toplamda 7 milyar dolarlık toplam gelirde 84 milyar dolarlık bir düşüş.
Ayrıca: Apple, zayıf iPhone satışları nedeniyle 1. çeyrekte gelir görünümünü düşürdü
Neden insanlar yeni iPhone modellerine geçmiyorlar? Pek çok sebebi var. Bunun bir kısmı eski iPhone modellerinin mükemmel çalışıyor olması veya en azından yeterince iyi olması. Eski telefonlarına çok para harcadılar ve mutlaka olması gereken yeni işlevselliği görmüyorlar.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

TEŞEKKÜRLER, AMA TEŞEKKÜR EDERİZ

Bunun mümkün kanıtını vermek için kendi anekdot hikayelerim var; İPhone 6 ve iPhone 7’ye sahip olan ve sahip olduklarından daha fazla mutlu olduklarını biliyorum, özellikle de üzerinde çok fazla bellek bulunan modellerin daha yüksek sürümleri varsa.
ZDNet DIY-IT ve Hükümet meslektaşım David Gewirtz’in 128GB iPhone 6S Plus’ı var. Yükseltme programındaydı ve neredeyse iki yıl içinde ödeme yapmak zorunda kalmadı. Hala onun için iyi çalışıyor; Neden yeni bir kredi alıp almalı? Ayrıca, kulaklık jakını her zaman kullanıyor ve yeni telefonlarda yok.
Aslında buna biraz şaşırdım, çünkü Gewirtz benim kadar bir teknisyen. Ancak Apple’ın şu anki teknolojisinin erken bir uygulayıcısı olmak istemiyor. Eşyaları kırılmıyorsa neden düzeltmeli? Anladım.
ZDNet Windows ve Microsoft köşe yazarı Ed Bott ve onun güzel karısı, iPhone 7 Plus’a sahipler – ancak her iki eşdeğer iPhone XR modelinde 300 dolarlık bir işlem yapmayı düşündüğü her seferinde, iki cihaz için harcadıkları maliyet takas) sırasıyla değiştirmek zorunda olacak 128GB ve 256GGB modelleri için, 499 $ ve 599 $ olacaktır.
Ayrıca: Apple’ın 1. Çeyrek karı kaçırdı: 5 paket
İkamet ettiği eyalette satış vergisinden sonra, sadece iyi çalışan iki telefonu değiştirmek için 1,188 dolar. Teşekkürler ama teşekkürler. Tarayıcıyı kapat!
Yakın zamanda babamı bir iPhone 6 16 GB’dan bir iPhone XR 64 GB’e gitmeye ikna etmeyi başardım, çünkü daha büyük bir ekran ve daha iyi bir kamera istedi ve tonlarca uygulama kullanıyor ve iOS 12’nin performansından özellikle memnun değildi. Eski telefonunda.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net