Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Yeni Samsung Galaxy A-50 Özellikleri

09.02.2019
308
REKLAM ALANI
samsung telefon ile ilgili görsel sonucu
Yeni Samsung Galaxy A-50 Özellikleri
 
Samsung firmasının merakla beklenen yeni telefonu A-50 modelinin diğerlerinden farklı olacağı kesin… Galaxy A serisi bu yıl birden fazla model barındırıyor. En son modeli ise A-50 oldu.
 
Telefon hakkında sızan bilgilere bakıldığında, makinenin İnfinity -V özelliği, arka kısımda 3 adet kamerası olacağı, ve Android 9.0 işletim sistemine sahip olacağı belirtiliyor.
 
Standart özellikler olan USB-C tip bağlantı noktasının yanı sıra, 3.5 mm ses giriş jakı da doygun stereo müzik dinlenebileceğinin işaretleri…
 
Orta sınıfa hitap edecek olan bu modelin en belirgin özelliği İnfinity-V ekran özelliğidir.  Ayrıca TOF 3D kamera sensörü de yenilikler arasında yer alıyor.
 
Samsung Galaxy A-50 model telefonda hızlı parmak okuyucu sensörü geliştirilmiş, ayrıca uzun süre dayanabilsin diye 4.000 mAH batarya seçilmiş.  Yanı sıra 4 GB ram ve opsiyonel 64-128 GB dahili hafıza alanları yer alıyor.  Exynos 7 işlemcisi 8 çekirdekli olarak hızlı bir menü ve işlem kolaylığı sunacak.
 
Telefonun satışa çıkarılacağı zaman hakkında henüz bir bilgi sızmadı ancak 2019 yılının ortalarına doğru bu gerçekleşebilir. 

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net