Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

halo: Master Chief Collection, Halo ile PC’ye geliyor:

13.03.2019
519
REKLAM ALANI

halo: Master Chief Collection, Halo ile PC’ye geliyor:

microsoft, klasik Halo oyun koleksiyonunu PC’ye getiriyor ve Halo: tüm Halo’ya ulaş: The Master Chief Koleksiyonuna erişiyor. Oyunlar, Microsoft oyuncularının ve Valve’ın Steam mağazasında sunulacak ve PC oyuncularının tercih ettikleri mağazalardan almalarını sağlayabileceksiniz. Master Chief Collection, Halo: Evrimle Mücadele, Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST (Kampanya), Halo 4 ve şimdi Halo: Reach’i içermektedir.
Halo taraftarları Microsoft’a seriyi PC’ye getirme çağrısında bulunuyor ve şirket şu anda doğru sürümü almak için zaman alıyor. Bu görüş alanı sürgüleri ve mükemmel fare ve klavye kontrollerini içerir. Bu, koleksiyonun hemen kullanılamayacağı ve aşamalar halinde görüneceği anlamına gelir. Halo: Reach ilk önce görünür, ardından kalanları kronolojik sıraya göre sıralar: Halo: Savaş Gelişmiş, Halo 2, Halo 3, Halo 3: ODST (Kampanya) ve Halo 4. Her oyun, mevcut olduklarında ayrı olarak satın alınabilir.
Halo: Reach, bu yılın sonunda koleksiyonun bir parçası olarak başlayacak ve hali hazırda Halo: The Master Chief Collection’a sahipseniz Forge ve Theatre multiplayer içeriğini içerecektir. Kampanya ve İtfaiye özellikleri ayrı bir dijital eklenti olarak sunulacak. Microsoft ayrıca Halo için 60 fps oyun ve 4K / HDR desteği vaat ediyor: Xbox One X’te Reach

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net