Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

microsoft Minecraft’ı Xbox Game Pass’a geliyor.

13.03.2019
552
REKLAM ALANI

microsoft Minecraft’ı Xbox Game Pass’a geliyor.

microsoft, popüler Minecraft ünvanını önümüzdeki ay Xbox Game Pass’a getiriyor. Yazılım üreticisi, 4 Nisan’daki aylık Xbox Game Pass aboneliğinin bir parçası olarak Minecraft’i piyasaya sürüyor ve Xbox oyuncularının erişebileceği 100’den fazla oyuna katılıyor. Pek çok Xbox oyuncusu muhtemelen zaten bir Minecraft kopyasına sahip olsa da, Xbox Game Pass aboneliğine eklenmesi, Xbox sahiplerini abone olmaya ikna etme görevinde hala Microsoft’a yardımcı olacak.
Microsoft Xbox Game Pass üyeliğini son aylarda agresif bir şekilde zorladı ve ilk ay 9,99 $ yerine sadece 1 $ oldu. Aylık ücret karşılığında, Microsoft’un Crackdown 3, Sea of ​​Hırsızlar ve Forza Horizon 4 gibi ilk parti oyunları da dahil olmak üzere 100’den fazla oyun indirip yükleyebilirsiniz. Microsoft, tüm oyunlarını Xbox Game Pass’ta başlatmayı taahhüt etmiştir. mağazalara vurduklarında aynı anda, yani Halo Infinite, bir sonraki Gears of War ve ek Forza oyunlarının hepsi Xbox Game Pass’a gelecek.
Microsoft, Xbox Game Pass ile birlikte, aynı zamanda birden fazla cihazda da tüm aboneliğini sunabilmesi için xCloud oyun akışı hizmetlerini geliştiriyor. xCloud, PC’lerde, Mac’lerde ve iOS ve Android gibi mobil cihazlarda çalışır. Microsoft, bu yıl xCloud denemelerini çalıştırmayı planlıyor.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net