Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

microsoft şimdi PC oyunlarını Xbox One’a aktarmanıza ve bir denetleyici kullanmanıza izin veriyor

13.03.2019
305
REKLAM ALANI

microsoft şimdi PC oyunlarını Xbox One’a aktarmanıza ve bir denetleyici kullanmanıza izin veriyor

microsoft şimdi Xbox One sahiplerinin bilgisayar oyunlarını konsola aktarmasına ve oynamak için bir kontrolör kullanmasına izin veriyor. Microsoft’tan yeni güncellenen bir uygulama olan Wireless Display uygulaması, desteği sağlar; böylece Steam oyunlarını veya diğer başlıkları doğrudan bir Xbox One’da oynatabilirsiniz. Uzaktaki bilgisayarı kontrol etmek, oyun oynamak ve hatta sunumlar için bir Xbox kullanma yeteneği sağlamak için normal bir Xbox kontrol cihazı kullanabilirsiniz.

Microsoft’un Kablosuz Ekran uygulaması, bir PC ile Xbox One arasında bir bağlantı oluşturmak için Miracast’ı kullanır ve winkey + P kombinasyonunu kullanarak Xbox’a yayın yapabilirsiniz. Oyun oynamak ve uzak bir PC’den video izlemek için farklı gecikme modları vardır ve Xbox’a bir akış veya video yansıtmak istiyorsanız uygulama idealdir. Yine de Netflix gibi korumalı içeriği yayınlayamazsınız.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

XBOX ONE’DAN FROM YÜZEY HUB

Microsoft’un Kablosuz Ekran uygulaması, farklı isimler altında aylarca test ediciler tarafından kullanıldı, ancak şimdi tüm Xbox One sahipleri için resmi olarak yayınlandı. Kablosuz Ekran uygulamasına daha önce Windows’ta Bağlan adı verildi ve Yüzey Hub’ı için bir uygulama olarak başlatıldı. Yansıtılan PC’yi bağlamak ve kontrol etmek için aynı uygulama üzerinden Microsoft’un etkinleştirdiği fare, klavye, dokunma ve ekran kalemi desteği ve şimdi Xbox sürümü için denetleyici desteği eklendi. Microsoft, yıllardır PC oyunlarını Xbox One’a aktarmak için çalışırken, bu bir Xbox One’da Steam oyunlarını oynamanın en iyi yöntemi gibi görünüyor.
Maalesef, uygulama klavye ve fare girişini desteklemediğinden, PC oyunlarını bir Xbox One’a aktaramaz ve geleneksel girişleri şimdilik kullanamazsınız. Bu, Microsoft’un yakın zamanda Xbox One klavye ve fare desteğini geçen yıl geç saatlerde bir çok oyun için kullanmasıyla birlikte değişebilir. Şimdilik, Xbox One’da herhangi bir PC oyununu oynamanın en iyi yolu budur.

OYUN SONRASI

Microsoft, World of Warcraft için Windows 7’de DirectX 12’yi şaşırtmaktadır

Microsoft, Google’ın gam oyun geleceği ’etkinliğinden bir hafta önce xCloud oyun akışını gösteriyor

İlk amiral gemisi iOS oyunlarından biri olan Rolando yeni bir remisyona giriyor

Microsoft’un yarı saydam Phantom denetleyicisi artık beyaza dönüyor

Halo: Master Chief Collection, Halo ile birlikte PC’ye geliyor: Ulaşmak

Microsoft, Minecraft’ı Xbox Game Pass’a getiriyor

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net