Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

youTube Müzik ve YouTube Premium artık kullanıma hazır

13.03.2019
530
REKLAM ALANI

youTube Müzik ve YouTube Premium artık kullanıma hazır

google YouTube Müzik, YouTube Müzik Premium ve YouTube Premium’un Hindistan’da piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Hizmetler, 2017 yılında Hindistan’a gelen Google Play Müzik ve Google Play Filmler’e katılıyor.
Hindistan zaten YouTube’da muazzam miktarda müzik tüketiyor. 2018 tarihli bir Nielsen raporu, YouTube’un ülkenin en iyi müzik akışı kaynağı olduğunu söylüyor ve Hint müzik etiketi T-Series, ikinci sırayı geri almadan önce tüm platformda en çok abone olunan kanal olan YouTube yıldızı PewDiePie’yi geçti. T-Series zaten dünya çapında en çok izlenen YouTube kanalıdır, yüklenen tüm videolarda 60 milyar görüntü bir arada. Hindistan’ın mevcut yayıncılık devrimi – düşük maliyetli akıllı telefonların, düşen veri oranlarıyla birleşmesi – milyonlarca yeni internet kullanıcısı, müzik yayını için istekli olan ve aynı zamanda pazarın bir parçasını kapmak için Hindistan’a genişlemeye istekli olan şirketler olduğu anlamına geliyor.
Yeni tanıtılan bu YouTube hizmetleri, Hindistan pazarında geçen ay Hindistan pazarına giren Amazon Müzik, Apple Müzik, JioSaavn, Gaana ve Spotify dahil olmak üzere Hindistan’da birçok rakip platformla mücadele edecek.
Hindistan’da, reklamların desteklediği YouTube Müzik sürümü ücretsiz olacak, YouTube Müzik Premium kullanıcıları ayda 99 rupi (1.42 $), YouTube Premium ise ayda 129 rupi (1.85 $) olacak. Bunlar, dünyadaki en ucuz oranlardır, ancak Hindistan’daki diğer akış hizmetlerinin ücrete eşit. YouTube Premium’u satın alanlar, diğer uygulamaları çalıştırırken arka planda video oynatma, çevrimdışı indirmeler, YouTube Orijinallerine erişim ve birlikte verilen YouTube Music Premium gibi özelliklere sahip olacaklar.
Diğer ülkelerde olduğu gibi, Hindistan’da YouTube Premium, YouTube Music Premium veya Google Play Müzik’a abone olmayan Samsung Galaxy S10 kullanıcıları, YouTube Premium’a dört ay ücretsiz erişimini deneyebilir.

TEKNOLOJİDE SONRAKİ

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

Vivo neden limansız telefonların gelecek olduğunu düşünüyor

Dosyaları ‘Apple vergisi’ üzerindeki antitröst şikayeti Spotify

Google, görme engelliler için nesneleri tanımlayan Lookout uygulamasını yayınladı

Microsoft, World of Warcraft için Windows 7’de DirectX 12’yi şaşırtmaktadır

Microsoft, Google’ın gam oyun geleceği ’etkinliğinden bir hafta önce xCloud oyun akışını gösteriyor

YouTube’da göründüğü ve silinen hesap yüzünden şiddeti tehdit ettiği için adam tutuklandı

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net