Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

2019’da Hayatını Değiştirmek İsteyenlere Altın Değerinde Tavsiyeler

29.12.2018
278
REKLAM ALANI

Herkes her yeni yılın kendine hak ettiği şeyleri vermesini umar. İçinde bulunulan düşünce ve karmaşıklık bataklığından çıkmak isteyen herkesin gönülden dilediği bu değişikliğin gerçekleşmesine zemin hazırlamak için yapılması gereken bazı noktalar vardır. İşte yeni yılda hayatınıza yön vermek ve değişikliklere yolculuk yapmak için mutlaka göz atmanız gereken ipuçları.
Korkularınızdan Bir Liste Yapın
Elinize bir kâğıt alın ve bu kâğıdı ikiye bölecek şekilde bir çizgi ile ayırın. İkiye ayırdığınız kâğıdın bir tarafına korkularınızı yazın. Ancak burada kendinize bile itiraf etmekten çekindiğiniz korkularınızı yazmaktan kaçınmayın. Kâğıdın bir tarafına korkularınızı tüm içtenliğiniz ile yazdıktan sonra, diğer tarafına da bu korkuların çözüm yollarını yazın. Yetersiz kaldığınız kısımlarda arkadaşlarınız ya da ailenizden de yardım alabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra korkulardan kurtulmanın sanıldığı kadar zor olmadığını göreceksiniz.
Ertelemeyi Bir An Önce Bırakmalısınız
Çoğu zaman arzulanan hayat ile yaşanılan hayat arsındaki en büyük engel ertelemektir. Kimi zaman sadece dinlenmek için bile olsa ertelemek, sonucu hüsran ile bitecek durumların yaşanmasına neden olabilir. Yeni yılda ilk olarak kendinize bir ajanda alıp, yapılacaklar listesi oluşturmanız gerekiyor. Oluşturduğunuz bu listeye tam zamanında uyduğunuz takdirde her şeyin yoluna girdiğini rahatlıkla göreceksiniz.
Rahat Bölgenizden Uzaklaşın
Rahat bölgenizden uzaklaşıp kendi potansiyelinizi keşfe çıkmalısınız. Yaşadığınız ana dair çok daha verimli ve kesin sonuçlar elde etmek istiyorsanız kendinizi rahat hissettiğiniz alanınızdan bir an önce uzaklaşmalı ve gerçekler ile yüzleşmelisiniz. Bu durum sizi alışkın olduğunuz rutininizden uzaklaştıracak ve yeni yol arayışlarına itecektir. Dolayısıyla da potansiyelinizi keşfetmek artık daha kolay olacak.
Yeni Rutinler Bulun
Rutinler insan hayatını bir arada tutmaya yarayan ve günlük olarak vakit geçirdiğimiz işlerdir. Kendinize yeni rutinler edinmek ve bunları hayata adapte etmek şüphesiz yeni yılda hayata bakış açınızı değiştirecek olan en büyük etkendir. Size sunmuş olduğumuz ipuçlarından hepsini olmasa bile bazılarını kendi hayatınıza katmanız yeni yılın size hak ettiğiniz şeyleri vermesine yardımcı olacaktır. Değişim ve yeni olasılıklar ile gelecek olan 2019 yılında sizde artık gerçek gücünüze kavuşmuş olacaksınız.  

Kaynak

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net