Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Elektrikli Helikopter Rekorlar Kitabına Girdi, droneler, en uygun drone, en iyi drone fiyatları

16.03.2019
312
REKLAM ALANI

Elektrikli Helikopter Rekorlar Kitabına Girdi
drone helikopter ilginç ile ilgili görsel sonucu
Günümüzde teknoloji hız kesmeden ilerlemeye devam ediyor. Elektrikli helikopterler üzerine teknolojik araçlar geliştiren Lung Biotechnology firması yakın zamanda Tier 1Engineering teknoloji şirketi ile bir araya gelerek tamamen elektrik gücü ile çalışan heliopter modelini geliştirdi. Bu model ile ilerekorlar kitabına girmeyi başaran şirket hedefleri daha da büyütmeyi başardı. 21. Yüzyılda elektrikli araçlar hızla hayatımıza girmeye devam ediyor. Günümüzde sadece elektrikli araçlar kullanılmıyor. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber sadece otomobiller değil farklı alanlarda elektronik makineler hayatımızda büyük yer edinmeye başladı.

Tier 1 Engineering ve Lung Biotechnology firmasının üretmiş olduğu helikopter en uzun uçuş mesafesini kırmayı başardı. Elektrikli helikopter toplam 55,5 km mesafe kat ederek rekorlar kitabına girdi. Amerika’da gerçekleşen test uçuşu ile toplam olarak 22 dakika boyunca havada kalmış olan elektrikli helikopter, saatte yaklaşık olarak 150km hıza çıkabilmeyi başardı.

Bu İlk Helikopter Tasarımı Değil,

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

Elektrikli Helikopter Rekorlar Kitabına Girdi, droneler, en uygun drone, en iyi drone fiyatları ile ilgili arastırmalar devam etmektedir.

Daha önceden üretimi gerçekleştirilen Robinson R44 helikopter tasarımının modifiye edilmiş versiyonu olan bu model, Brammo firmasının üretmiş olduğu 67 kilowatt’lık lityum polimer batarya ile çalışıyor. Rinehart Motion Systems firmasının üretimini gerçekleştirdiği elektrik motorundan gücünü alan elektrikli helikopter yapılan tarihe geçmeyi başardı. 2011 tarihinde başka bir elektrikli helikopter tasarımı Fransa’da deneme uçuşu yapmıştı. Ancak bu helikopter sadece 2 dakika havada kalmıştı. 2016 tarifinde ise elektrikli helikopter beş dakika kadar uçuş yapabilmeyi başarmıştı.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net