Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Spor Yapmaktansa Spor Yapma Etkisi Yaratan Mucize Hap

22.12.2018
277
REKLAM ALANI

Hareket etmeden egzersiz yapmak isteyenler, yiyip yipip kilo alma korkusundan uzak kalmayı düşleyenler ve yattığı yerden karın kaslarına sahip olmak isteyenler müjde artık bu istediklerinizin hepsini karşılayabilecek bir hap icat edildi. Egzersiz hapı 516 ile ilgili topladığımız birkaç bilgiyi sizlere sunuyoruz.
516 hap, 516 hp nedir, 516 nasıl kullanılır,

Mucizenin ismi 516


Californiya’daki Salk Institute for Biological Studies okulunun proje şefi Ronald Evans bu hapa 516 ismini vermiştir.

Nedir bu 516?

Bilim insanlarının on yıllardır üzerinde çalıştığı kimyasal bir bileşik. Bu bileşik sayesinde vücudunuzun karbonhidrat yakmasındansa yağ yakmasını sağlamayı amaçlamaktadırlar. Bu sayede vücudunuz yağ parçalayarak daha az terlerken daha yüksek performanslı antreman yapmanızı sağlayacaktır.

516 Nasıl Kullanılır?

Spor yapmak hepimiz için, vücudumuzda ki yağları yakarak yerine kas inşa eden bir faaliyettir. Fakat düşünüldüğünde aslında egzersiz yapmak kilo alımını engelleyen kimyasal bir sürecin başlamasına sebep olur. 516 işte sizin için tam olarak bu sürecin başlamasını sağlıyor bu sayede egzersiz yapmadığınız halde vücudunuz kendini egzersiz yapıyor gibi hissediyor.

516’ya Neden İhtiyaç Duyulur?

Fiziksel olarak kalıcı hasarlarından kaynaklı olarak spor yapamayan insanlar var. Çirkin görünen kalıcı yaralarından dolayı sıkıntılar yaşayan, hormonsal bozukluklar sebebiyle kilo alımını durduramayan ve kas inşa edemeyen insanlar, yaşlılar ve hareket kaybı yaşayan obezite hastaları… İşte bu insanlar 516 sayesinde bu sıkıntılarını yaşamadan egzersiz yapabilecekler.

Bilim Kurgu Filmlerinden Çıkmış Gibi

Kulağa gerçekten imkânsız gibi gelen 516 aslında sağlıklı insanların sporu bırakıp evde otururken kas yapmaları için üretilmemekte zaten hali hazırda deneme süresi devam etmekte. 516’nın aşırı kullanımının fareler üzerinde kanser geliştirme sorunu doğurduğu gözlemlenmiş durumda bu yüzden bu ürün hakkında incelemeler ve araştırmalar devam etmekte. Sonuç itibariyle vücudunuzun dengesini bozacak kimyasal bir ürünü ağız yoluyla vücudunuza alacaksınız olası zararlarını göz ardı etmemek gerekiyor.

516 Dışında Egzersiz Hapı Var Mı?

Bilim adamları ve egzersiz arasında ki savaş aslında çok eskilere dayanıyor. Bilim insanlarının keşfettiği bir diğer ürün 14 bileşikten oluşmaktadır. Bu bileşikler sayesinde hücrelere şeker seviyesinde ki düşüşle vücudun daha fazla enerjiye ihtiyaç duyduğu mesajı veriliyor. Bu bileşiğin şeker hastalıklarında oldukça başarılı olabileceği de söylentiler arasında.

516’yı Şuan Kimler Bulabiliyor?

Deneysel sürümleri bir süredir piyasada olan 516 henüz bir ilaç olarak resmen onaylanmadı. Yapılan incelemelerde kas distrofobisi hastalara ulaşılması gerektiği ve bu hastaların tedavilerinde 516’nın faydalarının saptanması bekleniyor. 516 gerçek hastalar, gerçek bir ilaç olarak fayda sağlayabilmesi durumunda egzersiz yapmadan kilo vermek isteyenlerin beklentileri yerine gelmiş olacak.

516 Eczanelerde Ne Zaman Satılacak?

Sanırım kötü haberi en son vermiş gibi olacağız ama 516’nın eczane raflarına gelmesi uzun zaman alacak gibi duruyor. O zamana kadar spor yapmanın tarifsiz mutluluğuna katlanmaya devam edeceğiz.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net