Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Xiaomi Heyecanlandırmaya Devam Ediyor; İşte Mİ 9’un Resmileşen Özellikleri

16.03.2019
278
REKLAM ALANI
Xiaomi Heyecanlandırmaya Devam Ediyor; İşte Mİ 9’un Resmileşen Özellikleri

Xiaomi Heyecanlandırmaya Devam Ediyor; İşte Mİ 9’un Resmileşen Özellikleri.

xiaomi mi 9 akıllı cep telefonu android ,xiaomi akıllı telefon, xiaomi mi 9 teknik özellikler
Xiaomi Heyecanlandırmaya Devam Ediyor; İşte Mİ 9’un Resmileşen Özellikleri
Xiaomi, merakla beklenen amiral gemisi Xiaomi Mi 9 hakkında pekte rahat durmuyor. Şirket yöneticilerinin yaptığı açıklamalar ve şirketin sosyal medya hesabından gelen paylaşımlar, Xiaomi Mi 9 ile ilgili birçok özelliği ortaya koyuyor.
Xiaomi Mi 9 Kullanıcılarına Neler Sunacak?
2019’un en uygun fiyatlı amiral gemileri arasında yerini alacak olan Xiaomi Mi 9, 20 Şubat’ta yapılacak basına açık bir etkinlikte duyurulacak. Şirketin yeni amiral gemisi 40MP çözünürlükte bir ana kamera ile gelecek. Bu kameraya 16MP çözünürlüklü bir kamera ve 12MP çözünürlük sağlayan üçüncü bir kamera eşlik edecek. Lazerli otomatik odaklama özelliğinin kullanımı için CDAF ile PDAF özellikleri de bu kameralarda yerini alacak.
Cihaz, Samsung’un ürettiği Full HD+ AMOLED bir ekran ile raflara çıkacak. Yüzde 90.7 gibi yüksek bir ekran ve gövde oranına sahip olan Xiaomi Mi 9, bunu damla çentikli tasarımına borçlu. Gücünü Snapdragon 855 işlemcisinden alacak olan cihaz, ekrana gömülü parmak izi tarayıcısına sahip olacak. Oyun sever kullanıcılar için Game Turbo adı verilen bir oyun modu da telefonun bünyesine dahil edilecek. Kısa sürede tüm özellikleri ile gün yüzüne çıkacak olan Xiaomi Mi 9, ortaya çıkan bu özellikleriyle bile heyecanlandırmayı başarıyor.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net