Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Arabasini babasi kullaniyor diye ilginc bir ilan , siz olsaniz ne yapardiniz?

10.03.2019
280
REKLAM ALANI


KEŞKE BABANI İLAN VERSEYDİN DEDİRTEN SAHİBİNDEN ARABA İLANI

Emre Ş.. 23 bin TL’ye satılık olarak ilan verdiği otomobilin ilan başlığına “Ya 21.000 TL borç verin ya da 23.000 Türk Lirasına satılık” yazdı. İlan verdikten sonra ablasına otomobili satılığa çıkardığını söylediğini belirten Şen, “Ablama ilan verdiğimi söyledim. Ablam gelip baktı ilana ve ilanı görünce ‘Ya neden arabayı ilana verdin keşke babanı ilana verseydin’ dedi. Bu şekilde de bir anımız oldu” diyerek konuştu.
Emre Ş.’in verdiği satılık ilanında, “Öncelikle herkese hayırlı alışverişler dilerim. Aracı satma nedenlerim:

“1. Araçtan sadece babam memnun. Arabayı kendime aldım ama babamdan fırsat bulup ben kullanamıyorum. İçine binenler baya bir konforlu olduğunu söylüyorlar.

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1
  1. Babamın ikinci hanım almasından korktuğum için satıyorum. Geçen gün ‘Aracı temizle de bir yere varıp geleceğim’ dediğinde araçtan bayan saç kılı çıktı. Galiba eve gelecek olan sarışın.
  2. Telefona olan bağımlılığı yerine bu seferde arabanın sunroofu, fenomen radyosuna, yaz sıcağından dolayı da çift yönlü klimasına merak saldı. Akşamları neredeyse arabanın içinde yatacak.
  3. Geçen gün babamın facebook adresine baktığımda herkes geçmiş olsun yazıyor merak edip postuna baktığımda “Şu yaz gününde grip mi olunur? Nasıl bir şansım var.” yazıp arabanın içinde dinleniyor yazmış.
  4. Ablam evdeki sabun, deterjanlar, süngerler tükenmek üzere dediğinde babamı gizlice takip ettim meğerse arabaya götürüyormuş.”
    “Konya içerisinde arabayı bulduğum sürece her ustaya gösterebilirsiniz”

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Duygu Demir dedi ki:

    Ula arabamiz olsada babamız kullansa

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net