Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Ciftlikbank tosun mehmet aydın ferrarisi satılığa cikardi

08.03.2019
302
REKLAM ALANI

 Türkiye’de yüz binlerce kişiyi mağdur eden Tosun lakaplı Mehmet Aydın isimli yurt dışına kaçan Sivas yatılı ve Ferrari marka aracını taşlı ülkede açık artırma sitesinde satışa çıkarıldı dün akşamki haberlerde öğrenildi

br />
Çiftlik Bank’ ile 70 binden fazla kişiyi yüz milyonlarca lira dolandıran Mehmet Aydın’ın, Uruguay’da kullanırken görüntülendiği Ferrari satılıyor. El konulduğu anlaşılan ve Uruguay devleti tarafından açık artırmaya çıkarılan Ferrari’nin açılış fiyatı 235 bin dolar.


Çiftlik Bank adlı sistemle 70 binden fazla kişiden yüz milyonlarca lira topladıktan sonra Uruguay’a kaçan Mehmet Aydın’ın burada kullanırken görüntülendiği Ferrari marka araç Uruguay devleti tarafından satılığa çıkarıldı. Gazete Duvar’da yer alan habere göre; internet üzerinden açık artırma ile satış yapan Rematadores isimli sitede, ‘Tosun’ lakaplı Aydın’a ait olan Ferrari, açılış fiyatı olarak 235 bin dolardan satılıyor.

Ferrari ile birlikte bir yatın da satılığa çıkarılması dikkat çekti. 390 bin dolar açılış fiyatı ile sunulan yatın, Aydın’ın burada satın aldığı belirtilen yat olduğu sanılıyor.

Uruguay devletinin Ferrari ile yat için açtığı açık artırmada son tarih 8 Mart olarak belirlenirken, pazarlama amaçlı bir video da hazırlandı.

Satışa çıkarılan 458 Spider Cabriolet model aracın Rematadores adlı sitede paylaşılan fotoğraflarında, Aydın’ın Uruguay’da kullanırken görüntülendiği araç ile aynı plakayı taşıdığı görülüyor.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net