Cepte Bilgi Com

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Windows 10 buggy güncellemeleri, windows 10 güncelleme hızlı çalışma

13.03.2019
364
REKLAM ALANI

Windows 10 buggy güncellemeleri, windows 10 güncelleme hızlı çalışma, sizin için otomatik olarak kaldıracak

bazen, yazılım güncellemeleri iyi gitmez, ancak Microsoft Windows’ta en son güncellemeleri otomatik olarak kaldıracak yeni bir özellikle, Windows En Son’u kullanarak bunu düzeltmek için elinden geleni yapıyor.
Yeni özellik, son çare bir araçtan daha fazlası – Microsoft, yalnızca yeni yazılımın bilgisayarın açılmasını engelleme noktasına gelmediği durumlarda ve yalnızca diğer tüm otomatik kurtarma seçeneklerini denedikten sonra güncelleştirmeleri geri alacağını söyledi ilk.

MICROSOFT’UN PARÇASINA YARDIMCI BİR HAREKET

İSTENEN PARAGRAFTAN SONRA ÇIKAN REKLAM ALANI - 1

ZDNet’e göre, yeni özellik aygıt sürücülerini, düzeltmeleri, güncellenmiş sistem dosyalarını, servis paketlerini ve yeni Windows özelliklerini otomatik olarak geri alabilir ve en azından kağıt üzerinde oldukça kapsamlı bir araç haline getirir. Geri alınan herhangi bir güncellemenin de 30 gün boyunca otomatik olarak yeniden yüklenmesi engellenir ve Microsoft’a ve çeşitli donanım ve yazılım ortaklarına, yalnızca güncellemeyi otomatik olarak uygulama ve kaldırma sonsuz bir döngüsünde takılıp kalmak yerine, sorunu çözmeleri için zaman verilir. .
Windows için tam olarak büyük bir güncelleme değil, ancak önemli bir güncelleme. Sistem güncellemelerini geri almak en kolay işlem değildir ve kazayla kötü veya uyumsuz yazılım kullanan kullanıcılar için işlemi otomatikleştirmek, Microsoft’un bir parçası olarak faydalı bir harekettir.
Ancak Microsoft, müşterilerin iyi bir Windows deneyimine sahip olmalarını sağlama konusunda daha fazla sorumluluk alma konusunda da konuşuyor. Microsoft, hepsinin Windows ile mükemmel bir şekilde çalışması gereken donanım, yazılım ve ürün yazılımı geliştiren yüzlerce ortağıyla, kullanıcılarının deneyimlerinin her yönünü Apple’ın yaptığı gibi kontrol edemiyor. Microsoft, proaktif olarak ve otomatik olarak ortaya çıkan sorunları çözerek, denetleyebileceği parçanın yapbozun yapamayacağı tüm parçalarıyla ilgili sorunları azaltmaya yardımcı olacağından emin olmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

REKLAM ALANI
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sponsorlar evimguzelevim.net orgu-modeli.net